Hakkımızda

Cepincep Aksesuar olarak 2016 yılının son çeyreğinde kurulan perakende ve toptan cep telefonu aksesuarı, yedek parça konularında faaliyet gösteren bir firmayız. 2016  yılında Cepincep.com yolculuğumuz başladı. Mobil dünyanın dinamiklerini sunan Cepincep.com olarak Orijinal ürün portföyü ile hizmet vermekteyiz

Tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-3 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. Mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz de  Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde +15 TL kapıda ödeme hizmeti alınmaktadır.

Güvenle alışveriş yapmanız için Türkiye Cumhuriyeti  Merkez Bankası Onaylı, Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesi Paytr  Tarafından oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

N11.com , Trendyol.com,Hepsiburada.com ,Amazon.com ,Gittigidiyor.com Çiceksepeti.com ve Akakce.com Pazar Yerlerindeki Mağazalarımızda Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz

Yolculuğumuza başladığımız günden bugüne sizlerin de beğenisiyle kendimizi geliştirdik ve hizmet prensiplerimizle farkımızı ortaya koyduk. Şuan Türkiye’nin dört bir yanına en iyi ürünleri kaliteli hizmet ile sunuyoruz. Sizlerin de beğenisiyle büyüyor, her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla Cepincep Aksesuar

 

Paytr Hakkında Bilgi Almak İçin :  https://www.paytr.com/hakkimizda